0321-314305

Veilig surfen op de website van Stichting Ongeland

05-04-2018

Veilig surfen op de website van Stichting Ongeland

U kunt vanaf vandaag veilig de website van onze stichting bezoeken. Een mooie nieuwe website, moet natuurlijk ook de bezoekers beschermen, en daarom is onze website nu voorzien van een SSL certificaat.

Met dit SSL certificaat hebben wij de gegevensuitwisseling tussen onze website en u als bezoeker van onze website beveiligd, en zorgen wij er dus voor dat deze gegevens niet onderschept kunnen worden. 

Dit alles is mogelijk gemaakt door de perfekte samenwerking die wij hebben met Internetbureau Websteen. Wilt u meer van dit bedrijf weten, kijk dan eens op www.websteen.nl

Klik hier om naar Internetbureau Websteen te gaan!

 

 

 

>>Veilig surfen op de website van Stichting Ongeland

Wij helpen u graag verder

neem contact op